شنبه ۰۲ شهریور ۹۸

تکثیر عضلانی دوشن

جامع ترین سایت روانشناسی

تکثیر عضلانی دوشن

۶۰ بازديد
CRISPR halts : مرکز پزشکی جنوب غربی : دانشمندان برای اولین بار از ویرایش ژن CRISPR برای توقف روند تکثیر عضلانی دوشن ( DMD ) در یک پستاندار بزرگ استفاده کرده‌اند . طبق یک مطالعه جدید که نشان می‌دهد درمان lifesaving ممکن است در خط لوله باشد .
اشتراک کامل: اولین بار دانشمندان برای اولین بار از ویرایش ژن CRISPR برای توقف روند تکثیر عضلانی دوشن ( DMD ) در یک پستاندار بزرگ استفاده کرده‌اند ، با توجه به مطالعه توسط UT در جنوب غربی ، این نشان می‌دهد که درمان lifesaving ممکن است در خط لوله باشد .

پتانسیل جدید دیابت کشف مسکن درد و خارش ارزیابی دانش آموز سیاهپوست پلی پیتید آمیلوئید داده های اپیدمیولوژیک بیماری روده ملتهب


تحقیقات منتشر شده در علوم علمی بهبود بی‌سابقه در فیبرهای عضلانی سگ‌ها با DMD - - شایع‌ترین بیماری‌های ژنتیکی مرگبار در کودکان ، ناشی از جهش ژنی که مانع تولید of می‌شود که یک پروتیین برای عملکرد ماهیچه است .
محققان از یک تکنیک ویرایش خودکار منفرد برای بازیابی dystrophin در بافت‌های ماهیچه و قلب تا ۹۲ درصد سطوح نرمال استفاده کردند . دانشمندان تخمین زده‌اند که یک آستانه ۱۵ درصد مورد نیاز است تا به طور قابل‌توجهی به بیماران کمک کند .
دکتر اریک اولسون ، مدیر مرکز علوم پزشکی و پزشکی احیا کننده ، گفت : " کودکان مبتلا به dystrophin اغلب می‌میرند ، زیرا قلب آن‌ها قدرت پمپاژ را از دست می‌دهد ، یا دیافراگم آن‌ها برای نفس کشیدن بسیار ضعیف می‌شود " ، که منجر به نارسایی قلبی و قلب و مرگ زودرس در اوایل دهه ۳۰ می‌شود . بیماران مجبور به صندلی چرخدار هستند و ماهیچه‌های آن‌ها فاسد می‌شوند و در نهایت به هنگام تنفس با دیافراگم به دستگاه تنفس مصنوعی تبدیل می‌شوند . هیچ نوع درمانی موثر وجود ندارد ، اگرچه دانشمندان چندین دهه می‌دانند که نقص در ژن dystrophin موجب این شرایط می‌شود .
مطالعه علمی اثبات - مفهوم - مفهومی را برای ویرایش ژن تک برش در ماهیچه dystrophic ایجاد می‌کند و یک گام بزرگ را به سمت یک آزمایش بالینی نشان می‌دهد . پیش از این ، تیم دکتر Olson's جهش‌های DMD در موش‌ها و سلول‌های انسان را با ایجاد کاهش منفرد در نقاط استراتژیک DNA تغییر یافته اصلاح کرده‌است .
آخرین تحقیق ، همان تکنیک را در چهار سگ به کار برد که نوع جهش را بیشتر در بیماران DMD به اشتراک گذاشت . دانشمندان از یک ویروس بی‌ضرر به نام ویروس adeno ( AAV ) برای رساندن مولفه‌های ویرایش ژن CRISPR به exon ۵۱ ، یکی از ۷۹ exons که ژن dystrophin را تشکیل می‌دهند ، استفاده کردند .
CRISPR the را ویرایش کرد و ظرف چند هفته پروتیین گم‌شده در بافت ماهیچه در سراسر بدن احیا شد ، شامل ۹۲ درصد تصحیح در قلب و ۵۸ درصد در دیافراگم ، ماهیچه اصلی مورد نیاز برای تنفس .
دکتر لئون لا Amoasii ، نویسنده کتاب مطالعه و دستیار مربی زیست‌شناسی مولکولی در آزمایشگاه دکتر Olson's ، می‌گوید : " استراتژی ما متفاوت از دیگر رویکردهای درمانی برای DMD است ، چرا که آن جهش را ویرایش می‌کند و حالت طبیعی of اصلاح‌شده را باز می‌گرداند .
دکتر اولسون امیدوار است که قدم بعدی فراتر از سگ‌ها یک آزمایش بالینی باشد ، که در میان چند مورد از مرکز درمان ژن Southwestern's UT است تا در ساله‌ای آتی شروع به رسیدگی به بیماری‌های مرگبار دوران کودکی کند .ترمیم ضربه مغزی دیابت نوع1 رفتار نژادی دانش آموزان دنباله رو اهمیت تربیت کودک در اسلام چگونه خواب نوزاد را تنظیم کنیم ؟منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.