دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

فراهم

جامع ترین سایت روانشناسی

فراهم

۵۵ بازديد
برای اولین بار دانشمندان کشف کردند که چگونه neuroactive steroids به طور طبیعی در مغز یافت می‌شوند و مانع فعالیت نوع خاصی از پروتیین به نام گیرنده‌های تول (TLR۴)می‌شوند که شناخته شده‌اند در التهاب در بسیاری از اندام‌ها از جمله مغز نقش دارند.
 
این گروه از دانشکده پزشکی - دانشگاه مریلند - دانشگاه مریلند که در گزارش‌های علمی طبیعت منتشر شده‌است نشان می‌دهد که چگونه the allopregnanolone از فعالیت پروتیین‌های ضد التهاب مهم برای تنظیم ژن و همچنین ایجاد of جلوگیری می‌کند که در بسیاری از شرایط التهابی مختلفی دخیل هستند. سیگنال دهی سلولی التهابی در مغز در بسیاری از شرایط neuropsychiatric، از جمله اختلال استفاده از الکل، افسردگی و استرس posttraumatic افزایش می‌یابد. همچنین این بیماری در sepsis، صرع، sclerosis چندگانه و بیماری Alzheimer's دیده می‌شود.
 
نویسنده ارشد A می‌گوید: درمان بیماری مغزی که شامل التهاب است بسیار مشکل بوده‌است، اما مهار فعالیت سیگنال دهی TLR۴ در macrophages و مغز امیدوار است که بتوانیم روش‌های درمانی بهتری برای کمک به میلیون ها نفر از افراد مبتلا به این شرایط را توسعه دهیم." لسلی Morrow، PhD، استاد برجسته جان اندروز در بخش‌های روان‌پزشکی و Pharmacology در دانشکده پزشکی UNC.
 
استروئید neuroactive که به طور طبیعی در مغز و جاه‌ای دیگر بدن اتفاق می‌افتد، وظایف بسیاری برای زندگی و سلامت دارند. این مواد استروئید با پیری کاهش پیدا می‌کنند و در بسیاری از شرایط neuropsychiatric مثل افسردگی دچار کمبود می‌شوند. Morrow و همکارانش پیشنهاد کرده‌اند که درمان با این ترکیبات ممکن است از سیگنال کنترل کنترل‌نشده در شرایطی که این سیگنال به بیماری کمک می‌کند، جلوگیری کند.
 
مطالعات اخیر نشان داد که ترکیبات neurosteroid pregnenolone و allopregnanolone اثرات درمانی در افسردگی، اسکیزوفرنی و PTSD دارند. اما تا کنون، دانشمندان متوجه این موضوع نشدند. مطالعه UNC - مریلند نشان می‌دهد که مهار سیگنال دهی ملتهب می‌تواند به این اثرات کمک کند و مهار سیگنال دهی TLR۴ می‌تواند یک هدف جدید برای این شرایط باشد.
 
در هم‌کاری لور Aurelian، دکترای خود در دانشگاه مریلند، Morrow و همکارانش دریافتند که allopregnanolone فعالیت TLR۴ را در macrophages مهار می‌کند که در سلول‌های خونی سفید و بخشی از سیستم ایمنی، از جمله در مغز یافت می‌شوند. به طور خاص، محققان دریافتند که allopregnanolone مانع اتصال TLR۴ به پروتیین‌های MD۲ می‌شود که با هم کار می‌کنند تا عوامل تکثیری که ژن‌های مسئول واکنش‌های التهابی در سلول‌ها و بافت‌ها را تنظیم می‌کنند را تولید کنند. Allopregnanolone ها chemokines و cytokines را نیز کاهش می‌دهند، مانند NFkB، HMGB۱، MCP - ۱ و TNF - a، که همه آن‌ها بخشی از سیستم ایمنی هستند و در بسیاری از بیماری‌های التهابی مختلفی دخیل هستند.
 
Morrow و همکارانش دریافتند که pregnenolone همچنین علامت دهی TLR۴ در سلول‌های macrophage را مهار می‌کند. اما مهار التهاب محیطی مغز را حفظ می‌کند، زیرا التهاب محیطی بدن را به طور غیر مستقیم تحت‌تاثیر قرار می‌دهد."
 
اکنون که دانشمندان این مکانیسم مهاری را شناسایی کرده‌اند که سیگنال‌های التهابی مسئول التهاب مغز را تحریک می‌کند، محققان می‌توانند ترکیبات جدیدی برای پر کردن این نقش خاص of بدون عوارض جانبی ناخواسته ایجاد کنند. علاوه بر این، پژوهشگران در حال حاضر می‌توانند مطالعات بالینی را برای تعیین بهترین دوز، فرمول، و حالت‌های اجرایی برای شرایط مختلف برنامه‌ریزی کنند.
 
دیوید Rubinow، رئیس بخش روان‌پزشکی در تپه UNC -، که در این مطالعه شرکت نداشت، گفت: "این مثال عالی از تحقیقات مشترک و انتقالی، شناختی را با پتانسیل زیاد برای تولید داروهای جدید، موثرتر و adjunctive برای بسیاری از افراد مبتلا به اختلالات مغزی که با نام" neuroinflammation " توصیف می‌شوند، فراهم می‌کند.
 
 
منبع سایت علم روز
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.