دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

ناتوان کننده

جامع ترین سایت روانشناسی

ناتوان کننده

۵۷ بازديد
بسیاری از بیماران به مراقبت دائمی نیاز دارند . برخی در معرض خطر مرگ زودهنگام قرار دارند . چند گزینه درمانی برای این شرایط زندگی طولانی وجود دارد .
محقق پزشکی uw ویلیام Catterall ، یکی از نویسندگان مقاله PNAS ، خاطرنشان کرد : " علاقه فزاینده‌ای به مطبوعات در مورد والدینی که از cannabidiol برای درمان موفقیت‌آمیز فرزندان خود استفاده کرده‌اند ، وجود داشته‌است ."
نویسندگان این مقاله گفتند که استفاده از شاهدانه دارویی برای بسیاری از اختلالات در حال ترقی است ، حتی بدون شواهد بالینی کافی و یا بینش کافی در مکانیسم عمل .
آن‌ها توضیح دادند که موفقیت آزمایش‌ها بالینی در مقیاس کوچک برای بیماران مبتلا به سندرم Dravet در کاهش تعداد of آن‌ها ، تحقیقات اضافی را تشویق می‌کند تا مشخص شود که آیا cannabidiol ممکن است به جنبه‌های دیگر شرایط آن‌ها کمک کند یا خیر .
Catterall گفت : " ما یک مدل ژنتیکی از سندرم Dravet را توسعه دادیم که به ما این امکان را می‌دهد تا در مورد اثرات مفید احتمالی of تحقیق کنیم ." محققان همچنین می‌خواستند ببینند که چگونه اثرات سودمند cannabidiol ممکن است به تغییرات در فرآیندهای سیگنال دهی مولکولی بستگی داشته باشد که نورون‌های مغزی خاصی برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنند .
محققان دریافتند که در موش‌ها ، درمان cannabidiol به طور موثر شدت و مدت‌زمان تصرف ، و همچنین فراوانی آن‌ها را کاهش می‌دهد . موش‌های Dravet در تیمار cannabidiol با دوز پایین ، زمان بیشتری را صرف تعامل با موش‌ها کردند که با آن‌ها آشنا بودند و احتمال کمتری داشتند که از این تعاملات اجتماعی فرار کنند .
این نتایج پیش‌بینی می‌کنند که بیماران مبتلا به سندرم Dravet ممکن است تعاملات اجتماعی بهتری داشته باشند و علائم اوتیسم کمتری در هنگام درمان با دوزهای پایین of داشته باشند .
با این حال ، این بهبود در تعاملات اجتماعی در دوزهای بالاتر لازم برای محافظت در برابر حملات از دست رفته‌است .
Nephi استلا ، محقق دیگری در زمینه مطالعه از بخش‌های uw of و علوم رفتاری و روانشناسی ، گفت : " این یافته‌ها معمایی برای طراحی درمان سندرم Dravet وجود دارند که هر دو کنترل را کنترل می‌کنند و رفتار اجتماعی را بهبود می‌بخشند ."
این تفاوت مشابه آن است که در مطالعه قبلی of توسط Catterall و همکارانش مشاهده شد . آن‌ها دریافتند که مقادیر بالاتر clonazepam برای کنترل seizures سندرم Dravet مورد نیاز است ، اما دوزهای پایین‌تر برای درمان جنبه‌های شناختی و شناختی خود .
محققان در نگاه به این که چگونه cannabidiol بر نورون‌های مغزی در مدل موش سندرم Dravet تاثیر می‌گذارد ، مشاهده کردند که نسبت تحریک به مهار در هیپوکامپ را کاهش می‌دهد . این بخشی از مغز است که در یادگیری و حافظه درگیر است .
این یافته‌ها حاکی از آن است که cannabidiol ، کسری هسته syndrome's syndrome's را معکوس می‌کند ، که در آن شکست نورون‌های inhibitory بازدارنده برای آتش دادن سیگنال‌های الکتریکی و کنترل فعالیت نورون‌های excitatory در آن حوالی است . پژوهشگران همچنین دریافتند که cannabidiol ممکن است با antagonizing GPR۵۵ عمل کند ، یک گیرنده مغزی که به خوبی شناخته‌نشده است .
به گفته محققان ، تعیین مکانیسم مولکولی دقیق که واسط اقدامات درمانی of است ، ممکن است استراتژی‌های توسعه برای داروهای جدید با هدف at را پیشنهاد دهند . چنین رده جدیدی از داروها در برابر مصادره و کمبود شناختی موثرتر خواهد بود و به طور موثرتر از داروهای موجود در حال حاضر وارد مغز خواهد شد .
در مقایسه با بسیاری از داروهای موجود برای صرع ، cannabidiol عوارض جانبی کمتری را نشان می‌دهد . محققان به این نتیجه رسیدند که این مطالعه به داده‌های در حال ظهور کمک می‌کند که اثربخشی of در صرع مقاوم در برابر درمان را پشتیبانی می‌کند و ممکن است منجر به درمان‌های بهبود یافته برای این بیماری‌های ناتوان‌کننده باشد .
منبع سایت علم روز
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.