دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

استخراج

جامع ترین سایت روانشناسی

استخراج

۵۳ بازديد
جراحی برای از بین بردن بخشی از مغز برای تسکین بیماران مبتلا به صرع همیشه منجر به تسکین کامل صرع می‌شود، اما statisticians در دانشگاه رایس روشی برای ترکیب اسکن تصویر برداری عصبی برای شناسایی بیماران در معرض خطر بالای of قبل از انجام عمل جراحی ایجاد کرده‌اند .
متخصص آماری رایس Marina Vannucci و نویسنده اصلی شارون چیانگ ، دانشجوی دکترا در دانشگاه رایس و دانشکده پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، در at ، دانشگاه کالیفرنیا در Irvine و UCLA برای یافتن روشی برای یکپارچه‌سازی تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی ( fMRI ) و تشخیص هویت بصری بیماران با بیش‌ترین احتمال سود ، کار کردند .
امید آن‌ها این است که با شیوه‌های جایگزین برای جراحی‌های resective ، از جمله تحریک responsive ، تحریک عصبی vagus و تحریک thalamic ، بیماران مبتلا به صرع لوب گیجگاهی ( tle ) می‌توانند از جراحی resection لوب گیجگاهی که ممکن است به آن‌ها کمک نکند ، اجتناب کنند و یا می‌توانند رویه‌های دیگری را تحمل کنند که به احتمال زیاد به نفع آن‌ها باشد .
این مطالعه در علم اعصاب در این ماه ظاهر می‌شود .
Vannucci و چیانگ مدل خود را براساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از PET و fMRI در حال استراحت در بین ۵۱ بیمار توسط مرکز اختلالات صرع UCLA بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۲ ساختند . این مرکز با رایس و Baylor برای بررسی سو ظن‌ها مبنی بر عدم دستیابی به آزادی به دست آمده پس از resection لوب گیجگاهی جلویی در برخی از بیماران مبتلا به tle از بافت متصل به نرمه گوش کار می‌کند .
اصلاح استاندارد درمان لوب گیجگاهی میانی و یا به طور قابل‌توجهی ، صرع را برای بسیاری از بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند کاهش می‌دهد ، اما حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد از بیماران بعد از جراحی به تجربه خود ادامه می‌دهند .
Vannucci و چیانگ پیش از این از تکنیک‌های آماری برای تجزیه و تحلیل داده‌های فعالیت مغزی بیماران مبتلا به صرع و گروه‌های کنترل برای کسب اطلاعات جدید در مورد شبکه‌های فعال در مغز استفاده کردند .
او گفت که این بار ، آن‌ها از داده‌ها برای نشان دادن این مساله استفاده کردند که تکرار حملات بعد از عمل جراحی، با وجود اختلال در ناحیه حمله صرع ، ممکن است ناشی از شکستگی جراحی الیاف متصل به بافت مغزی معمولی و یا resection ناقص یک شبکه epileptogenic باشد .
نتایج آن‌ها یک زیر گروه از بیماران را با ۵.۸ برابر بدتر از تجربه seizures postoperative شناسایی کردند که به دلیل آن چیزی است که محققان مظنون در شبکه‌های مغزی زیربنایی آن‌ها اختلاف‌نظر دارند .
دکتر جان استرن ، یکی از نویسندگان و پروفسور عصب‌شناسی بالینی ، مدیر برنامه بالینی صرع و مدیر مرکز اختلالات صرع در UCLA گفت : " آن‌ها پیشنهاد دادند که وقوع تشنج postoperative می‌تواند ناشی از وجود شبکه‌های عصبی باقی مانده پس از عمل جراحی باشد .
دکتر Zulfi Haneef ، استادیار عصب‌شناسی در دانشگاه Baylor می‌گوید : " چرا برخی بیماران پس از جراحی صرع و سایر زنانی که مشابه دیگر هستند ، به صورت رازی ماندگار در صرع سر و کار ندارند .
مانند مطالعه قبلی ، این روش براساس احتمال Bayesian بود ، که پاسخ‌های قطعی را ارایه نمی‌کند بلکه " درجاتی از اعتقاد " براساس قدرت شواهد است . اسکن FMRI که نقشه‌های شبکه‌های حالت استراحت brain's را تولید می‌کند نیز از هر بیمار در این مطالعه بدست آمد ؛ تیم رایس از آن‌ها برای کمک به افزایش مقدار سیگنال استخراج‌شده از داده‌های اسکن PET استفاده کرد .
منبع سایت علم روز
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.