دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

مراقبت

جامع ترین سایت روانشناسی

مراقبت

۵۱ بازديد
تیم محاکمه به رهبری دانشگاه برگن چشم مردم را از خانه‌های مراقبت نروژی که دچار زوال عقل و افسردگی شدید بودند , مورد مطالعه قرار داد . در آن‌هایی که او را به عنوان بخشی از مسیر درمانی خود گماشته بودند , اثرات جانبی مضر بیش از سه برابر شده‌است . محققان همچنین دریافته اند که افراد معتاد به مواد مخدر در طول روز کم‌تر فعال بوده‌اند .
کلایو میره , استاد بیماری‌های مرتبط با سن در دانشگاه پزشکی اکستر , گفت : " درد نشانه‌ای است که می‌تواند باعث پریشانی عظیمی شود و این مهم است که ما می‌توانیم به افراد مبتلا به جنون کمک کنیم . متاسفانه هنگام تلاش برای تسکین درد , به مردم آسیب می‌زنیم . ما باید به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز داشته باشیم و باید این مقدار را درست دریافت کنیم . ما باید بهترین مسیر درمان را تعیین کنیم و دوز مناسب برای افراد مبتلا به جنون را بررسی کنیم . "
از همه مهم‌تر , تحقیقاتی که توسط تیم پروفسور این تیم انجام شد و نیز در این کنفرانس ارائه شد , بینشی را در مورد مکانیزم این که چرا افراد مبتلا به جنون در معرض داروهای مسکن مبتنی بر مواد مخدر هستند , ارائه می‌دهد که نشان‌دهنده بیش از حد مواد مخدر بدن است .
مطالعه درمان ورم مفاصل در موش‌های آلزایمری نسبت به مورفین را در موش‌های مبتلا به آلزایمر افزایش داد . آن‌هایی که مبتلا به آلزایمر بودند به مقدار بسیار کمتری برای تسکین درد پاسخ دادند و هنگامی که دوز به یک سطح نرمال افزایش یافت , اثرات نامطلوب بیشتری را تجربه کرد . با نگاهی به این موضوع, این مطالعه نشان داد که موش‌های آلزایمری باعث تولید بیشتر مواد مخدر طبیعی بدن مانند اندورفین می‌شوند . این مطالعه , به عنوان یک پوستر در * * * , همچنین نتیجه می‌گیرد که تجویز مسکن‌های مبتنی بر مواد مخدر باید فورا ً در افراد مبتلا به جنون بررسی شود تا درمان ایمن و موثر درد را فعال کند و از آسیب و مرگ غیرضروری جلوگیری کند .
دو پوستر مربوط به این اثر در سایت www . آن‌ها عبارتند از:
مواد و روش‌ها: این مطالعه به صورت کارآزمایی بالینی تصادفی شده در دو گروه انجام شد . نویسندگان از این کتاب عبارتند از : " فلو " , " من فلو " ; کلایو بره , و بتینا آقای بتینا . سهشنبه دوم جولای .
* * اختلال مزمن درد مزمن و اختلال سیستم اپیوئیدی در مدل بیماری آلزایمر . نویسندگان عبارت بودند از : امان , توماس پارچ , کلایو بره , و آقای مک گری گور . دوشنبه چهارم جولای .
پوسترهای ارائه‌شده در کنفرانس هنوز از طریق فرآیند بازبینی همتای مجله نبوده‌اند .
درمان علائم غیر شناختی افراد مبتلا به جنون
منبع :
انجمن آلزایمر
خلاصه :
تحقیقات جدید بر موفقیت‌های اخیر و چالش‌های مداوم درمان‌های دارویی و غیر دارویی برای نشانه‌های غیر شناختی تجربه‌شده توسط افراد مبتلا به جنون آلزایمر متمرکز است .
تحقیقات جدید ارائه‌شده در کنفرانس بین‌المللی انجمن آلزایمر در شیکاگو بر موفقیت‌های اخیر و چالش‌های مداوم درمان‌های دارویی و غیر دارویی برای نشانه‌های غیر شناختی تجربه‌شده توسط افراد مبتلا به جنون آلزایمر متمرکز است .
در حالی که علایم تفکر و تفکر در ارتباط با این بیماری بیش از همه شناخته شده‌است , این بیماری نشانه‌های رفتاری و روانشناختی جنون , اضطراب , بی‌حالی , افسردگی , سرگردانی , توهم , بی‌خوابی , بی‌اختیاری , بی‌اختیاری است که اغلب منجر به بزرگ‌ترین چالش‌های مراقبت از مراقبت می‌شود . این علایم باعث تسریع و کاهش کیفیت زندگی می‌شوند .
در این زمان ( fda ) هیچ گونه درمان دارویی برای این علایم در افراد مبتلا به جنون آلزایمر تایید نکرده است . تمام درمان‌های دارویی مورد استفاده برای نشانه‌های دیگر مورد تایید قرار می‌گیرند و برای افراد مبتلا به آلزایمر تجویز می‌شوند . "
منبع سایت علم روز
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.