دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

اطلاعیه

جامع ترین سایت روانشناسی

اطلاعیه

۵۳ بازديد
با توسعه faster سریع‌تر و کارآمدتر ، دانشگاهیان به افزایش سطح درک در عملکرد مغز امیدوار هستند و به طور خاص ، مشخص می‌کنند که چگونه آسیب به ساختارهای خاص در نورون‌ها می‌تواند منجر به کمبودها در عملکرد مغز شود . سریع‌تر ، شبیه سازه‌ای پیشرفته ممکن است به بهبود درک اختلالات عصبی با اشاره به مناطقی از مغز کمک کند که حملات صرعی را سبب می‌شوند .
simulators بهبود یافته نیز می‌تواند پیشرفت در پیشرفت هوش مصنوعی را تسریع کند - نرم‌افزار GeNN در حال حاضر در دانشگاه ساسکس به کار گرفته می‌شود تا روبات‌های خودمختار بسازد ، از قبیل هواپیماهای بدون سرنشین که می‌تواند از طریق مغزهای شبیه‌سازی شده حشرات کنترل شود .
پروفسور Nowotny ، استاد انفورماتیک در دانشگاه ساسکس گفت : " در سه دهه گذشته ، کامپیوترها به شدت قوی‌تر شده‌اند ، تا حد زیادی به خاطر توانایی ما برای ساخت تراشه‌های کامپیوتری با اجزای کوچک‌تر و کوچک‌تر که به نوبه خود به آن‌ها اجازه می‌دهد سریع‌تر عمل کنند . این فرآیند به یک دیوار برخورد کرده‌است و ساخت کامپیوترهای سریع‌تر بدون استفاده از معماری‌های مختلف بسیار سخت‌تر شده‌است . gpus یکی از این معماری هستند و کار ما نشان می‌دهد که در کوتاه‌مدت ، آن‌ها یک طرح رقابتی برای محاسبه عملکرد بالا هستند و پتانسیل ایجاد پیشرفت بسیار فراتر از جایی هستند که CPU ها ما را تا کنون به اینجا اورده اند ."
این تحقیق شامل استفاده از نرم‌افزار team's own برای پیاده‌سازی و آزمایش دو مدل عصب‌شناسی محاسباتی است ؛ یکی از a قشری که متشکل از هشت جمعیت نورون و یک شبکه تصادفی متوازن با plasticity وابسته به زمان است - فرآیندی که نشان‌داده شده‌است بنیادی برای یادگیری زیستی است .
یک GPU واحد قادر به پردازش سرعت پردازش تا ۱۰ % سریع‌تر از حال حاضر با استفاده از یک supercomputer یا سیستم spinnaker neuromorphic است، ماشین ساخته‌شده سفارشی به عنوان بخشی از پروژه مغز انسان ۱ میلیارد یورویی ( HBP ) توسعه یافت .
همچنین دانشگاه ساسکس قادر به دستیابی به ذخیره انرژی ۱۰ برابر در مقایسه با either spinnaker یا supercomputer بود .
با حرکت به جلو ، دانشگاهیان بر این باورند که انعطاف‌پذیری و قدرت of به این معنی است که آن‌ها می‌توانند نقشی کلیدی در ایجاد simulators که قادر به اجرای مدل‌هایی باشند که شروع به نزدیک شدن به پیچیدگی مغز انسان می‌کنند ایفا کنند .
دکتر نایت ، هم‌کار تحقیقاتی در علوم کامپیوتر در دانشگاه ساسکس ، گفت : " اگرچه ما راهی طولانی برای درک لازم برای ساختن مدل‌هایی از کل مغز انسان هستیم ، ما به نقطه‌ای نزدیک می‌شویم که در آن آخرین supercomputers exascale قدرت محاسبه خام را دارند که برای شبیه‌سازی آن‌ها مورد نیاز است . بسیاری از این سیستم‌ها به gpus تکیه دارند ، بنابراین ما از آخرین نتایجی که نشان می‌دهد how مناسب برای شبیه‌سازی مغز چقدر مناسب هستند ، خوشحال هستیم . در سال آینده ما امیدواریم که کار خود را به مدلی ۵۰ برابر بزرگ‌تر از سیستم‌های بینایی میمون گسترش دهیم .
کریس امرسون ، رئیس بخش آموزش عالی و تحقیقات در انگلستان و ایرلند در NVIDIA می‌گوید : " ما بسیار تحت‌تاثیر استفاده از پلت فرم compute compute مصنوعی برای شبیه‌سازی مغز در دانشگاه ساسکس قرار داریم و خوشحال هستیم که قادر به حمایت از تحقیقات در زمینه پیشرفت علم عصب‌شناسی محاسباتی و هوش مصنوعی هستیم ."
ضربه مغزی ناشی از ضربه مغزی به بزرگسالان جوان
مبدا :
دانشگاه نیو همپشایر
خلاصه :
محققان دریافته اند که بزرگسالان جوان که آسیب مغزی خفیف را تجربه کرده‌اند ( mTBI ) ، یا ضربات مغزی می‌توانند تغییرات شناختی مداوم و همچنین فعالیت مغزی تغییر یافته را تجربه کنند .
محققان در دانشگاه نیو Hampshire دریافته اند که بزرگسالان جوان دچار آسیب مغزی خفیف ( mTBI ) ، یا ضربات مغزی ، می‌توانند تغییرات شناختی مداوم و همچنین فعالیت مغزی تغییر یافته را تجربه کنند.
منبع سایت علم روز
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.